Rozumný, zodpovědný a milující páníček = šťastný potkan

Vítej potkaní milovníku nebo ty co se jím teprv staneš!

Tento web je věnován mým potkaním společníkům a také vám kteří potkany milujete stejně jako já, ale i těm kteří jejich úžasnou mazlíčkovskou stránku teprve poznávají, a samozřejmě i těm kteří je nemají rádi (Zde totiž začnete:-)).

Stránky nejsou k informacím o poskytování péče těmto zvířátkům, i když se sem tam něco promítne nenajdete zde ucelené informace o jejich chovu. O chovu toho napsalo mnoho chovatelů přede mnou. v Rubrice Doporučuji, nejdete stránky s uceleným přehledem o chovu a o péči kterou potkani potřebují. Navštivte je prosím než si své potkany pořídíte.

Co se jinam nevešlo

Domácí přepravka
Tento článek by také mohl patřit do omylů, já totiž vždycky přijdu na technické problémy vždy až po tom co se objeví. Na tento problém jsem narazila před tím než jsem chtěla kompletně vyčistit celou klec. V dobré víře jsem doufala že je pustím na postel a přítel je ohlídá a já mezitím stihnu vyčistit klec a budu mít dvě mouchy jednou ranou, šťastné vyvenčené potkany a čistou klec. No přítel hlídání potkanů vzdal už po dvou minutách, že je nestíhá ohlídat (to jsem ještě neměla klec ani rozebranou) a že je hlídat nebude že mu utíkají, tak jsem se na ty potvůrky byla podívat a oni chudinky natlačený v rohu postele jak je přítel zběsile naháněl aby mu neutekli. Musela jsem uznat že takhle to nepůjde, počítala jsem s tím že to proběhne stejně jako u mě že prozkoumávají s rezervou vždycky mi to co zrovna objevili přiběhly pošeptat nebo mě pusinkovat, nemusela jsem mít strach že by utekly, vždy na zamlaskání nebo zachrastění přijdou. A teď k té přepravce, jelikož jsem se teda rozhodla že je tedy umístím do přepravky( aby nedošlo k nedorozumění samozřejmě jsem přepravku měla koupenou, je to tato) ale zjistila jsem že je prostě pro oba malá, kluci rostou jako z vody a zvlášť v tomto vedru by to bylo pro kluky hrozný, musela jsem vymyslet co dál. Z pod postele jsem vytáhla uzavíratelnou dozu na krmení, a výko provrtala vrtačkou, jedna díra je i na boku na napáječku a ještě plánuji že k těm držákům na víko přidělám pásy aby byla lépe přenosná. Tradá za ani ne 5 minut jsem měla novou přepravku s rozměry v-17xš-25xd-40 takže luxusní:-)

.

Novinky/připravuje se

Moji kluci-Medailonky kluků + fotogalerie
Začátečnické omyly- snad už poslední update klece
Co se jinak nevešlo- potkaní koupaliště, doma vyrobená přepravka
-Foto update stránek
-Stránky dostaly nový vzhled, nejen aby ladily se sesterskou stránkou http://zapisnik.vesele.info/
teď mám vše jednotné a není pochyb že k sobě stránky patří, navíc fialová je moje oblíbená barva:-).

MaiaLee©
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one